


Гофра глушника 50х100 (3-шарова) Flagmus
- Готово до відправки
- Код: 50х100
220 ₴
+380 (95) 350-00-73
- +380 (67) 276-53-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гофра глушника 50х100 (3-шарова). Виробництва Flagmus. Застосовується на Volkswagen Caddy 2.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр | 50 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | FLAGMUS |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Caddy |
| Сумісність з: | Volkswagen CADDY II (9K9B 9K9A 9U7) 1995-2004 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴


