


Колодки гальмівні задні Daewoo Nubira, Нубіра, Леганза Leganza HI-Q SP1114
- Готово до відправки
- Код: SP1114
870 ₴/комплект
+380 (95) 350-00-73
- +380 (67) 276-53-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні задні застосовуються на Daewoo Nubira, Leganza. Виробництва HI-Q. Корея
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Задні колеса |
| Виробник | HI-Q |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Код запчастини | SP1114 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 113.9 мм |
| Висота | 54.8 мм |
| Сумісність з моделлю | Leganza, Nubira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Модель | Nubira |
| Серія | NUBIRA 2005- |
| Сумісність з: | Chevrolet NUBIRA 2005-, Chevrolet NUBIRA Kombi 2005-, Daewoo NUBIRA (KLAJ) 1997-, Daewoo NUBIRA Sedan (KLAJ) 1997-, Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) 1997-, Daewoo NUBIRA Sedan (KLAN) 2003-, Daewoo NUBIRA Wagon (KLAN) 2003-, Daewoo LEGANZA (KLAV) 1997-2004 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴/комплект


